اخبار سایت« سمينار بازاريابي و فروش بيمه هاي زندگي و سرمايه گذاري »در اين سمينار كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، سركار خانم سمیرا يميني سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، جناب آقای عباسی رياست محترم شعبه و نمايندگان محترم شعبه اروند در تاريخ 20 مرداد ماه سال جاري در منطقه آزاد اروند برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي زندگی و سرمايه گذاري، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر همچون گذشته، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم .

 

یکشنبه بیست و دوم مرداد 1396


« حضور شركت بيمه اميد در چهارمين دوره مسابقه نقاشي برگزار شده توسط فروشگاه شارپ (اسبلاني) »در این مسابقه که با حضور بیش از 120 شرکت کننده، سرکار خانم سمیرا یمینی سرپرست واحد توسعه بازار شرکت به همراهی کارشناسان شعبه انزلی و همچنین نمایندگی سالمی کد 4269 برگزار گردید، ضمن اهدای هدایایی جهت کودکان، سعی بر اشاعه فرهنگ غنی بیمه های زندگی و سرمایه گذاری گردید. امید است با اقدامات این چنین، از این پس شاهد فروش بیش از پیش این بیمه نامه در استان گیلان و سایر شهرهای کشور عزیزمان باشیم.

 

شنبه بیست و یکم مرداد 1396


« سمينار آموزشي بازاريابي و فروش بيمه هاي زندگي و سرمايه گذاري »در اين سمينار آموزشی یکروزه كه در تاريخ 1396/05/09 با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، همچنين خانم سمیرا يميني سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، آقاي رحمانی رياست شعبه و نمايندگان شعبه قشم در جزیره قشم برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي زندگی، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نزديك، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم .

 

شنبه بیست و یکم مرداد 1396


« تقدير از نمايندگان برتر رشته بيمه زندگي و سرمايه گذاري »در اين مراسم که با حضور خانم سمیرا یمینی سرپرست واحد توسعه بازار شرکت بیمه امید، آقای آیت رحمانی فام سرپرست شعبه قشم و همچنین نمايندگي خانم ناصری به عنوان يكي از نمايندگان برتر رشته بيمه زندگی و سرمايه گذاري بر اساس آمار سه ماه اول سال جاري مورخ  1396/05/09 در قشم برگزار شد، ضمن تشكر از تلاشهاي ايشان در راستاي نيل به اهداف شركت، بررسي راهكارهاي ارتقاء سطح اين رشته به بحث وگفتگو گذاشته شد و در پايان با اهداء لوح تقدير و هديه از ايشان قدرداني به عمل آمد. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي زندگی در آينده اي نه چندان دور، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم.

 

دوشنبه شانزدهم مرداد 1396


« تقدير از نمايندگان برتر رشته بيمه زندگي و سرمايه گذاري »در اين جلسه كه با حضور جناب آقای مهدی عباسی رئیس شعبه اروند و سرکار خانم لاری و جناب آقای ادگی پور به عنوان نمايندگان برتر رشته بيمه زندگی و سرمايه گذاري بر اساس آمار سه ماه اول سال جاري مورخ 1396/05/04 برگزار شد، ضمن تشكر از تلاشهاي ايشان در راستاي نيل به اهداف شركت، بررسي راهكارهاي ارتقاء سطح اين رشته به بحث و گفتگو گذاشته شد و در پايان با اهداء لوح تقدير و هديه از ايشان قدرداني به عمل آمد. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نه چندان دور، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم.

 

چهارشنبه یازدهم مرداد 1396


« بازدید از شعبه و نمایندگان ارس »در بازدید جناب آقای اکرامی مدیرعامل محترم از شعبه و نمایندگان منطقه آزاد ارس، وضعیت این منطقه مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید با تعدادی از بیمه گذاران نیز در محل شعبه و یا در محل فعالیت آنها جلساتی برگزار گردید و مسائل مورد بررسی قرار گرفته و تفاهمات لازم به انجام رسید. و با عنایت به فعالیت مطلوب نمایندگی سرکار خانم لیلا خردمند کد 4052 که جزء نمایندگان برتر شرکت محسوب میشود، از طرف مدیرعامل شرکت لوح تقدیر و نشان طلایی نماینده برتر به ایشان اعطاء گردید.

 

سه شنبه دهم مرداد 1396


« سمينار بازاریابی و فروش بيمه هاي زندگی و سرمايه گذاري »در اين سمينار كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، سركار خانم سمیرا يميني سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، سركارخانم رضائي رياست محترم شعبه و نمايندگان محترم شعبه كيش در تاريخ 29 تيرماه سال جاري در جزيره كيش برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي عمر و سرمايه گذاري، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر همچون گذشته، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم.

 

چهارشنبه چهارم مرداد 1396


« بازدید از شعبه و نمایندگان چابهار »در بازدید جناب آقای اکرامی مدیرعامل محترم از شعبه و نمایندگان منطقه آزاد چابهار، وضعیت این منطقه مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید با تعدادی از بیمه گذاران نیز در محل شعبه و یا در محل فعالیت آنها جلساتی برگزار گردید و مسائل مورد بررسی قرار گرفته و تفاهمات لازم به انجام رسید. و با عنایت به فعالیت مطلوب نمایندگی جناب آقای احمد جهانتیغی کد 4075 که جزء نمایندگان برتر شرکت محسوب میشود، از طرف مدیرعامل شرکت لوح تقدیر و نشان برنز نماینده برتر به ایشان اعطاء گردید

 

یکشنبه اول مرداد 1396


« جلسه تمديد قرارداد بيمه نامه هاي اتاق اصناق شهرستان خوي »اين مراسم كه در تاريخ 1396/04/25 در محل شهرستان خوي و با حضور جناب آقاي منصف رئيس اتاق اصناف شهرستان خوي و جمعي اعضاء محترم اين اتاق، آقاي جليل القدر رئيس شعبه ماكو، سركار خانم يميني مسئول واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد برگزار گرديد، ضمن تمديد قرارداد بيمه عمر و حادثه و درمان تكميلي كاركنان و اعضاء اتاق اصناف به بررسي و ارائه راهكار جهت بهبود نحوه خدمت رساني به بيمه شدگان اين قرارداد پرداخته شد. اميد است اين همراهي به اشاعه و بسط بيش از پيش فرهنگ بيمه در سطح شهرستان خوي منتج گردد

 

یکشنبه اول مرداد 1396


« سمينار فروش بيمه هاي عمر در انزلي »در اين سمينار كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، سركار خانم يميني سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، جناب آقاي اكرامي رياست محترم شعبه و نمايندگان محترم شعبه انزلي در تاريخ 11 تيرماه سال جاري در شهر انزلي برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي عمر، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر همچون گذشته، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم.

 

سه شنبه بیست و هفتم تیر 1396


« دریافت نشان طلایی حمایت از کالا و خدمات ایرانی و رضایتمندی مشتریان توسط شرکت بیمه امید »بیمه امید در اولین کنفرانس ملی ساخت ایران با رویکرد حمایت از تولید، خدمات و رضایتمندی مشتری که در تاریخ 18 تیرماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید حضور بهم رسانید و نشان حمایت از کالا و خدمات ایرانی و رضایتمندی مشتریان را دریافت نمود.

 

سه شنبه بیستم تیر 1396


« كارگروه آموزشي بازاريابي و فروش بيمه هاي زندگي »در اين كارگروه آموزشي كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، همچنين خانم يميني سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، آقاي مهدويان رياست شعبه و نمايندگان شعبه چابهار در تاريخ 19 خرداد ماه سال جاري در شهر چابهار برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي عمر، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نزديك، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم

 

شنبه سوم تیر 1396


« برگزاري مسابقات واليبال جام رمضان در چابهار با حمايت بيمه اميد »برگزاری مسابقات والیبال جام رمضان درشهرستان چابهار و حضور و حمایت بیمه امید از ورزشکاران دراین مسابقات ،اهدای جوایز نقدی وغیرنقدی توسط این شعبه که با استقبال بینظیر مدیران فدراسیون های ورزشی و ریاست محترم اداره ورزش و جوانان برخوردار بوده است.

 

چهارشنبه سی و یکم خرداد 1396


« شرکت بیمه امید 54 میلیارد ریال سود بین سهامداران تقسیم کرد »در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه امید که در تاریخ  1396/03/24 در محل دفتر ارتباطی تهران برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران،مجمع به ریاست آقای توکلی بعنوان رئیس هیئت مدیره و نظارت آقایان اقبالی و جوان نمایندگان بیمه های آسیا و دانا و با حضور آقای قزلباش و خانم بزرگی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تشکیل گردید. در این مجمع صورت های مالی سال مالی منتهی به 1395/12/30 به تصویب مجمع رسید و به ازاء هر سهم مبلغ  216 ریال  سود بین صاحبان سهام توزیع گردید.

 

شنبه بیست و هفتم خرداد 1396


« سمينار فروش بيمه هاي عمر »در اين سمينار كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، رياست و نمايندگان شعب ارس و ماكو در تاريخ هاي 4 و 5 خرداد ماه سال جاري در شهر جلفا و ماكو برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي عمر، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نزديك، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم.

 

دوشنبه بیست و دوم خرداد 1396


« اطلاعیه »شرکت بیمه امید در راستای توسعه شبکه فروش و گسترش خدمات بیمه ای خود در شهرهای سیستان، بانه، مهران، مریوان، قصر شیرین، اینچه برون جهت اخذ نمایندگی مطابق آئین نامه های شورای عالی بیمه جهت اخذ پروانه نمایندگی دعوت به همکاری می نماید.

 

 

دوشنبه یکم خرداد 1396


« پیام تبریک مدیرعامل شرکت بیمه امید »                        حضور پرشکوه و حماسی ملت ایران و بخصوص خانواده شرکت بیمه امید در انتخابات ریاست جمهوری و شهر و روستا و پیروزی دولت تدبیر و امید بر همگان مبارک باد

 

 

یکشنبه سی و یکم اردیبهشت 1396


« نمایندگان برتر شرکت بیمه امید مشخص شدند »براساس بررسی صورت های سال مالی منتهی به 1395/12/30، نمایندگی های برتر این شرکت از نظر میزان فروش به ترتیب ذیل مشخص گردیدند که مقرر است با حضور مدیرعامل در شعب مربوطه با لوح تقدیر و هدایای مناسب مورد تشویق و تمجید قرار گیرند.

1- سر کار خانم لیلا خردمند

2- سر کار خانم فاطمه آذری

3- جناب آقای اسماعیل ادگی پور

4- جناب آقای احمد جهانتیغ

5- سر کار خانم الهام آلبوغیش

چهارشنبه بیست اردیبهشت 1396


« اطلاعیه دعوت به همکاری »شرکت بیمه امید جهت انجام امور حقوقی در دفتر ارتباطی تهران از افراد علاقه مند و فعال با مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و یا بالاتر که از دانشگاه های معتبر اخذ کرده اند با سابقه کار مرتبط با بیمه حداقل 3سال دعوت به همکاری می نماید. واجدین شرایط درخواست و سوابق خود را ازطریق نمابر به شماره 88915047-021 و یا از طریق سایت شرکت به نشانی omid-insurance.ir  قسمت درخواست همکاری ارسال دارند .

 

 

دوشنبه یازدهم اردیبهشت 1396


« اطلاعیه دعوت به همکاری »شرکت بیمه امید جهت انجام امور اکچوئری در دفتر ارتباطی تهران از افراد علاقه مند و فعال با مدرک تحصیلی کارشناسی آمار و اکچوئری و یا بالاتر که از دانشگاه های معتبر اخذ کرده اند با سابقه کار مرتبط دعوت به همکاری می نماید. واجدین شرایط درخواست و سوابق خود را  از طریق نمابر به شماره 88915047-021 و یا از طریق سایت شرکت به نشانی omid-insurance.ir  قسمت درخواست همکاری ارسال دارند

 

 

دوشنبه بیست و یکم فروردین 1396


« اطلاعیه دعوت به همکاری »شرکت بیمه امید جهت انجام امور مالی و حسابداری در شعبه چابهار از افراد علاقه مند و فعال با مدرک تحصیلی کارشناسی حسابداری ، مدیریت و اقتصاد یا بالاتر که از دانشگاه های معتبر اخذ کرده اند دعوت به همکاری می نماید. واجدین شرایط درخواست و سوابق خود را حداکثر تا پایان وقت اداری 1395/12/28 از طریق نمابر به شماره 02188915047 و یا از طریق سایت شرکت به نشانی omid-insurance.ir  قسمت درخواست همکاری ارسال دارند .

 

 

یکشنبه بیست و دوم اسفند 1395


« جوایز بیمه نامه های زندگی »بدینوسیله به اطلاع می رساند در راستای فرهنگ سازی بیمه های زندگی که در کشور از نظر آماری فاصله معنی داری با کشورهای توسعه یافته دارد، شرکت بیمه امید در نظر دارد از تلاش نمایندگانی که در سال1396 در فروش و وصول حق بیمه مربوط به بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری موفقیت بیشتری داشته باشند با اعطای جوایز و تسهیلات قدردانی نماید.

جوایز در نظر گرفته شده:

اعطای یک سکه تمام بهار آزادی جهت نفر اول

اعطای یک سکه نیم بهار آزادی جهت نفر دوم

اعطای یک سکه ربع بهار آزادی جهت نفر سوم

ضمنا" بجای اعطای سکه به شرح فوق، امکان استفاده از مهمانسراهای شعب کیش و قشم حداکثر تا 2ماه پس از اعلام نتایج نیز جهت هر یک از نفرات اول تا سوم با درخواست نامبرده فراهم می گردد. امید است با اجرای این طرح شاهد رشد روز افزون فروش و فرهنگ سازی این بیمه نامه ها باشیم.

 

سه شنبه دوازدهم بهمن 1395


« فروش بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري » 

در اين سمينارهای آموزشی یکروزه كه در تاريخ های 1395/09/22 و 1395/09/26 و 1395/09/27 با حضور نمايندگان و کارکنان شعب اروند، ماکو و ارس به منظور ارتقاء سطح دانش فني و آگاهي از تكنيك هاي افزايش فروش بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري برگزار شد. در بخش اول موضوعات فني بيمه نامه عمر به لحاظ كمي و كيفي مورد بحث قرار گرفت و به سئوالات نمايندگان پاسخ داده شد. در بخش دوم اين سمينار تكنيك هاي افزايش فروش و توليد وقت ملاقات به صورت كاربردي ارائه شد و مسائل و راهكارهاي پيشنهادي مورد بحث قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و افزايش سطح دانش و بكارگيري آن در فروش آگاهانه بيمه هاي عمر، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم

 

پنجشنبه دوم دی 1395


« سرمایه شرکت بیمه امید به مبلغ 500 میلیارد ریال افزایش یافت » 

براساس تصمیمات متخذه در جلسه مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه امید (سهامی خاص) که در تاریخ 1395/09/23 در محل دفتر ارتباطی این شرکت در تهران برگزار شد. سرمایه این شرکت از مبلغ 200 میلیارد ريال به مبلغ 250 میلیارد ريال افزایش یافت و اختیار افزایش سرمایه از مبلغ 250 میلیارد ريال به 500 میلیارد ريال طی چند مرحله به هیأت مدیره شرکت تفویض گردید.

 

چهارشنبه بیست و چهارم آذر 1395


« گردهمایی مدیران ستادی و روسای شعب شرکت بیمه امید » 

این گردهمایی در تاریخ 1395/09/14 در محل دفتر ارتباطی شرکت واقع در تهران برگزار شد. در آغاز جناب آقای اکرامی مدیریت محترم عامل شرکت عملکرد هشت ماهه شرکت را مورد نقد و بررسی قرار دادند و از تشریک مساعی تمامی همکاران در راستای نیل به اهداف شرکت تقدیر نمودند. در ادامه روسای محترم شعب گزارش عملکرد هشت ماهه سال جاری مرتبط با هر شعبه را ارائه نمودند. در پایان حاضرین در جلسه به منظور تحقق اهداف سالانه شرکت بیمه امید به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

شنبه بیستم آذر 1395


« نمایشگاه بورس-بانک-بیمه در جزیره زیبای کیش » 

                                                       " حضور فعال شرکت بیمه امید در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی جهت معرفی خدمات بیمه ای"

 

شنبه پانزدهم آبان 1395


« صدور و پاسخگويي خسارات در رشته هاي مختلف » 

در اين جلسه كه با حضور مسئولين ستادي شركت، رئيس شعبه ماكو و نمايندگان تحت نظر شعبه ماكو مورخ 1395/08/06 در محل شهرستان ماكو برگزار شد، موضوعات و مشكلات فرايند صدور و پاسخگويي خسارات در رشته هاي مختلف بررسي و پيشنهادات، توضيحات و راهكارهاي لازم ارائه شد. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه و با حمايت مديريت ارشد از اين حركت سازنده، رشد وتعالي شركت بيمه اميد را شاهد باشيم

 

دوشنبه دهم آبان ماه 1395


« حفظ و ارتقاء سطح همكاري در زمينه ارائه پوشش هاي بيمه اي شهرستان خوی » 

در اين جلسه كه با حضور مسئولين ستادي شركت و روساي اتحاديه هاي فعال و هيات رئيسه اتاق اصناف شهرستان خوي مورخ 1395/08/04 در محل ساختمان اتاق اصناف شهرستان خوي برگزار شد، ضمن قدرداني از اعتماد و انتخاب شركت بيمه اميد به عنوان بيمه گر مجموعه اصناف بر لزوم حفظ و ارتقاء سطح همكاري در زمينه ارائه پوشش هاي بيمه اي تاكيد و راهكارهاي نيل به اين مهم به بحث و تبادل نظر گذاشته شد

 

دوشنبه دهم آبان ماه 1395


« سمينار آموزشي بيمه هاي عمر در شهرستان بندر عباس » 

در اين سمينار يك روزه كه در تاريخ 1395/07/29 با حضور اكثريت نمايندگان شعبه قشم در محل سالن كنفرانس ساختمان پارك علم و فن آوري شهرستان بندرعباس به منظور ارتقاء سطح دانش فني و آگاهي از تكنيك هاي افزايش فروش بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري برگزار شد. در بخش اول موضوعات فني بيمه نامه عمر به لحاظ كمي و كيفي مورد بحث قرار گرفت و به سئوالات نمايندگان پاسخ داده شد. در بخش دوم اين سمينار تكنيك هاي افزايش فروش و توليد وقت ملاقات به صورت كاربردي ارائه شد و مسائل و راهكارهاي پيشنهادي مورد بحث قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و افزايش سطح دانش و بكارگيري آن در فروش آگاهانه بيمه هاي عمر، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم

 

سه شنبه چهارم آبان ماه 1395


« تقدير از نمايندگان برتر رشته بيمه عمر و سرمايه گذاري و شناسايي نمايندگان برتر اين رشته » 

در اين جلسه كه با حضور مسئولين بخش بيمه هاي اشخاص شركت و نمايندگي خانم فرزندي به عنوان يكي از نمايندگان برتر رشته بيمه عمر و سرمايه گذاري بر اساس آمار شش ماه اول سال جاري مورخ 1395/07/24  برگزار شد، ضمن تشكر از تلاشهاي ايشان در راستاي نيل به اهداف شركت، بررسي راهكارهاي ارتقاء سطح اين رشته به بحث وگفتگو گذاشته شد و در پايان با اهداء لوح تقدير و هديه از ايشان قدرداني به عمل آمد. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نه چندان دور، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم.

 

سه شنبه چهارم آبان ماه 1395


« شرکت بیمه امید با توانگری مالی سطح یک »با اعلام آقای جعفری مدیرکل نظارت مالی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در مورخ 95/07/06 و براساس آئین نامه شماره 69 و بررسی صورت های مالی سال 94، شرکت بیمه امید موفق به کسب سطح یک توانگری مالی و با نسبت 135 درصد گردید، ضمنا سطح توانگری مالی این شرکت در سال 93، 108 درصد بوده است. بیمه امید در سال 94 با فروش بیش از 400 میلیارد ريال و پرداخت 140 میلیارد ريال خسارت و کسب سود بیش از 60 میلیارد ريال یکی از شرکت های موفق در عرصه صنعت بیمه و بیمه گری بوده است.

 

چهارشنبه هفتم مهرماه 1395


«انعقاد قرارداد درمان تکمیلی کارکنان سازمان منطقه آزاد ماکو با شرکت بیمه امید »قرارداد بيمه درمان تكميلي و عمر وحوادث گروهي كاركنان محترم منطقه ازاد ماكو با بيمه اميد از اول مهرماه سال 95 منعقد گرديد وبدين تر تيب شركت بيمه اميد بيمه گر سازمان منطقه ازاد ماكو شد. پیرو برگزاری مناقصه ارائه خدمات بیمه درمان و عمر حوادث گروهی کارکنان محترم سازمان منطقه آزاد ماکو و انتخاب شرکت بیمه امید به عنوان بیمه گر آن سازمان محترم، در جلسه مورخ 24 شهریور ماه در محل سازمان منطقه آزاد ماکو با حضور مدیریت محترم منابع انسانی و مشاور محترم بیمه ای سازمان و همچنین سرپرست اداره بیمه های درمان و ریاست شعبه ماکو شرکت بیمه امید، قرارداد درمان تکمیلی به امضاء طرفین رسید. قرارداد مذکور از ابتدای مهرماه سال جاری به مرحله اجرا در خواهد آمد.

دوشنبه بیست و نهم شهریورماه 1395


«کارگاه آموزشی بیمه های اشخاص ( مورخ 18 و 19 شهریور ) »در اين کارگاه دو روزه كه با حضور مسئولين بخش بيمه هاي اشخاص شركت و کارشناسان بیمه های اشخاص شعب در روز های پنجشنبه و جمعه مورخ هجدهم و نوزدهم شهریور ماه برگزار شد، بررسی فرآیند و شرایط صدور بیمه های درمان و عمر انفرادی مورد بازبینی قرار گرفت. همچنین نحوه رسیدگی به پرونده های خسارت بیمه های درمان و شیوه بررسی و ارزیابی بیمه نامه های عمر انفرادی به منظور بالا بردن اختیارات و توانمندی شعب در این بخش صورت پذیرفت. در پايان ضمن تقدير از تلاشهاي صورت گرفته جهت پيشبرد اهداف شركت در رشته بيمه هاي اشخاص بر لزوم تطبیق ظرفیتها و توانمندی شعب متناسب با شرايط بازار بر مبناي موارد مطرح شده تاكيد شد.

اميد است با حمایت مدیریت ارشد و تغييرات بوجود آمده در سياست شرکت، در آينده اي نه چندان دور شاهد افزايش سهم در بازار بیمه های اشخاص باشيم.

 

دوشنبه بیست و نهم شهریورماه 1395


«نشست هم انديشي مديران بخش بيمه هاي اشخاص شركت و نمايندگان منتخب شعب »در اين گردهمايي يك روزه كه با حضور مسئولين بخش بيمه هاي اشخاص شركت و نمايندگان منتخب شعب مورخ 1395/06/04 برگزار شد، بررسي آخرين تغييرات و راهكارهاي افزايش فروش بيمه هاي عمر مورد بحث و بررسي قرارگرفت. در پايان ضمن تقدير از تلاشهاي صورت گرفته جهت پيشبرد اهداف شركت در رشته بيمه هاي عمر بر لزوم طراحي و بكارگيري روش ها و راهكارهاي متناسب با شرايط بازار بر مبناي موارد مطرح شده تاكيد شد. اميد است با عزم جدي اين شركت و اعمال تغييرات سياست گذاري در زمينه طراحي محصولات جديد و فروش بيمه هاي عمر در آينده اي نه چندان دور افزايش سهم در بازار را شاهد باشيم .

سه شنبه نهم مردادماه 1395


«اطلاعیه اعطای نمایندگی »


بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت بیمه امید در راستای تکمیل و گسترش شبکه فروش در حوزه فعالیت این شرکت اقدام به جذب نماینده می نماید، لذا از کلیه ی متقاضیان دعوت به عمل می آید تا ضمن مطالعه ی شرایط اخذ نمایندگی در سایت رسمی شرکت نسبت به تکمیل فرم درخواست نمایندگی اقدام و برای انجام امور اداری به شعب شرکت بیمه امید مراجعه نمایند
بیمه امید
در صورت نیاز با شماره تلفن 88915813 داخلی 101 (امور شعب و نمایندگان) تماس حاصل فرمایید.

یکشنبه سوم مردادماه 1395


««نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری »حضور مدیران ستادی در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری-صنعتی

دوشنبه دهم خردادماه 1395