اخبار سایت« اطلاعیه دعوت به همکاری »شرکت بیمه امید جهت انجام امور اکچوئری در دفتر ارتباطی تهران از افراد علاقه مند و فعال با مدرک تحصیلی کارشناسی آمار و اکچوئری و یا بالاتر که از دانشگاه های معتبر اخذ کرده اند با سابقه کار مرتبط دعوت به همکاری می نماید. واجدین شرایط درخواست و سوابق خود را  از طریق نمابر به شماره 88915047-021 و یا از طریق سایت شرکت به نشانی omid-insurance.ir  قسمت درخواست همکاری ارسال دارند

 

 

دوشنبه بیست و یکم فروردین 1396


« اطلاعیه دعوت به همکاری »شرکت بیمه امید جهت انجام امور مالی و حسابداری در شعبه چابهار از افراد علاقه مند و فعال با مدرک تحصیلی کارشناسی حسابداری ، مدیریت و اقتصاد یا بالاتر که از دانشگاه های معتبر اخذ کرده اند دعوت به همکاری می نماید. واجدین شرایط درخواست و سوابق خود را حداکثر تا پایان وقت اداری 1395/12/28 از طریق نمابر به شماره 02188915047 و یا از طریق سایت شرکت به نشانی omid-insurance.ir  قسمت درخواست همکاری ارسال دارند .

 

 

یکشنبه بیست و دوم اسفند 1395


« جوایز بیمه نامه های زندگی »بدینوسیله به اطلاع می رساند در راستای فرهنگ سازی بیمه های زندگی که در کشور از نظر آماری فاصله معنی داری با کشورهای توسعه یافته دارد، شرکت بیمه امید در نظر دارد از تلاش نمایندگانی که در سال1396 در فروش و وصول حق بیمه مربوط به بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری موفقیت بیشتری داشته باشند با اعطای جوایز و تسهیلات قدردانی نماید.

جوایز در نظر گرفته شده:

اعطای یک سکه تمام بهار آزادی جهت نفر اول

اعطای یک سکه نیم بهار آزادی جهت نفر دوم

اعطای یک سکه ربع بهار آزادی جهت نفر سوم

ضمنا" بجای اعطای سکه به شرح فوق، امکان استفاده از مهمانسراهای شعب کیش و قشم حداکثر تا 2ماه پس از اعلام نتایج نیز جهت هر یک از نفرات اول تا سوم با درخواست نامبرده فراهم می گردد. امید است با اجرای این طرح شاهد رشد روز افزون فروش و فرهنگ سازی این بیمه نامه ها باشیم.

 

سه شنبه دوازدهم بهمن 1395


« فروش بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري » 

در اين سمينارهای آموزشی یکروزه كه در تاريخ های 1395/09/22 و 1395/09/26 و 1395/09/27 با حضور نمايندگان و کارکنان شعب اروند، ماکو و ارس به منظور ارتقاء سطح دانش فني و آگاهي از تكنيك هاي افزايش فروش بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري برگزار شد. در بخش اول موضوعات فني بيمه نامه عمر به لحاظ كمي و كيفي مورد بحث قرار گرفت و به سئوالات نمايندگان پاسخ داده شد. در بخش دوم اين سمينار تكنيك هاي افزايش فروش و توليد وقت ملاقات به صورت كاربردي ارائه شد و مسائل و راهكارهاي پيشنهادي مورد بحث قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و افزايش سطح دانش و بكارگيري آن در فروش آگاهانه بيمه هاي عمر، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم

 

پنجشنبه دوم دی 1395


« سرمایه شرکت بیمه امید به مبلغ 500 میلیارد ریال افزایش یافت » 

براساس تصمیمات متخذه در جلسه مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه امید (سهامی خاص) که در تاریخ 1395/09/23 در محل دفتر ارتباطی این شرکت در تهران برگزار شد. سرمایه این شرکت از مبلغ 200 میلیارد ريال به مبلغ 250 میلیارد ريال افزایش یافت و اختیار افزایش سرمایه از مبلغ 250 میلیارد ريال به 500 میلیارد ريال طی چند مرحله به هیأت مدیره شرکت تفویض گردید.

 

چهارشنبه بیست و چهارم آذر 1395


« گردهمایی مدیران ستادی و روسای شعب شرکت بیمه امید » 

این گردهمایی در تاریخ 1395/09/14 در محل دفتر ارتباطی شرکت واقع در تهران برگزار شد. در آغاز جناب آقای اکرامی مدیریت محترم عامل شرکت عملکرد هشت ماهه شرکت را مورد نقد و بررسی قرار دادند و از تشریک مساعی تمامی همکاران در راستای نیل به اهداف شرکت تقدیر نمودند. در ادامه روسای محترم شعب گزارش عملکرد هشت ماهه سال جاری مرتبط با هر شعبه را ارائه نمودند. در پایان حاضرین در جلسه به منظور تحقق اهداف سالانه شرکت بیمه امید به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

شنبه بیستم آذر 1395


« نمایشگاه بورس-بانک-بیمه در جزیره زیبای کیش » 

                                                       " حضور فعال شرکت بیمه امید در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی جهت معرفی خدمات بیمه ای"

 

شنبه پانزدهم آبان 1395


« صدور و پاسخگويي خسارات در رشته هاي مختلف » 

در اين جلسه كه با حضور مسئولين ستادي شركت، رئيس شعبه ماكو و نمايندگان تحت نظر شعبه ماكو مورخ 1395/08/06 در محل شهرستان ماكو برگزار شد، موضوعات و مشكلات فرايند صدور و پاسخگويي خسارات در رشته هاي مختلف بررسي و پيشنهادات، توضيحات و راهكارهاي لازم ارائه شد. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه و با حمايت مديريت ارشد از اين حركت سازنده، رشد وتعالي شركت بيمه اميد را شاهد باشيم

 

دوشنبه دهم آبان ماه 1395


« حفظ و ارتقاء سطح همكاري در زمينه ارائه پوشش هاي بيمه اي شهرستان خوی » 

در اين جلسه كه با حضور مسئولين ستادي شركت و روساي اتحاديه هاي فعال و هيات رئيسه اتاق اصناف شهرستان خوي مورخ 1395/08/04 در محل ساختمان اتاق اصناف شهرستان خوي برگزار شد، ضمن قدرداني از اعتماد و انتخاب شركت بيمه اميد به عنوان بيمه گر مجموعه اصناف بر لزوم حفظ و ارتقاء سطح همكاري در زمينه ارائه پوشش هاي بيمه اي تاكيد و راهكارهاي نيل به اين مهم به بحث و تبادل نظر گذاشته شد

 

دوشنبه دهم آبان ماه 1395


« سمينار آموزشي بيمه هاي عمر در شهرستان بندر عباس » 

در اين سمينار يك روزه كه در تاريخ 1395/07/29 با حضور اكثريت نمايندگان شعبه قشم در محل سالن كنفرانس ساختمان پارك علم و فن آوري شهرستان بندرعباس به منظور ارتقاء سطح دانش فني و آگاهي از تكنيك هاي افزايش فروش بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري برگزار شد. در بخش اول موضوعات فني بيمه نامه عمر به لحاظ كمي و كيفي مورد بحث قرار گرفت و به سئوالات نمايندگان پاسخ داده شد. در بخش دوم اين سمينار تكنيك هاي افزايش فروش و توليد وقت ملاقات به صورت كاربردي ارائه شد و مسائل و راهكارهاي پيشنهادي مورد بحث قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و افزايش سطح دانش و بكارگيري آن در فروش آگاهانه بيمه هاي عمر، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم

 

سه شنبه چهارم آبان ماه 1395


« تقدير از نمايندگان برتر رشته بيمه عمر و سرمايه گذاري و شناسايي نمايندگان برتر اين رشته » 

در اين جلسه كه با حضور مسئولين بخش بيمه هاي اشخاص شركت و نمايندگي خانم فرزندي به عنوان يكي از نمايندگان برتر رشته بيمه عمر و سرمايه گذاري بر اساس آمار شش ماه اول سال جاري مورخ 1395/07/24  برگزار شد، ضمن تشكر از تلاشهاي ايشان در راستاي نيل به اهداف شركت، بررسي راهكارهاي ارتقاء سطح اين رشته به بحث وگفتگو گذاشته شد و در پايان با اهداء لوح تقدير و هديه از ايشان قدرداني به عمل آمد. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نه چندان دور، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم.

 

سه شنبه چهارم آبان ماه 1395


« شرکت بیمه امید با توانگری مالی سطح یک »با اعلام آقای جعفری مدیرکل نظارت مالی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در مورخ 95/07/06 و براساس آئین نامه شماره 69 و بررسی صورت های مالی سال 94، شرکت بیمه امید موفق به کسب سطح یک توانگری مالی و با نسبت 135 درصد گردید، ضمنا سطح توانگری مالی این شرکت در سال 93، 108 درصد بوده است. بیمه امید در سال 94 با فروش بیش از 400 میلیارد ريال و پرداخت 140 میلیارد ريال خسارت و کسب سود بیش از 60 میلیارد ريال یکی از شرکت های موفق در عرصه صنعت بیمه و بیمه گری بوده است.

 

چهارشنبه هفتم مهرماه 1395


«انعقاد قرارداد درمان تکمیلی کارکنان سازمان منطقه آزاد ماکو با شرکت بیمه امید »قرارداد بيمه درمان تكميلي و عمر وحوادث گروهي كاركنان محترم منطقه ازاد ماكو با بيمه اميد از اول مهرماه سال 95 منعقد گرديد وبدين تر تيب شركت بيمه اميد بيمه گر سازمان منطقه ازاد ماكو شد. پیرو برگزاری مناقصه ارائه خدمات بیمه درمان و عمر حوادث گروهی کارکنان محترم سازمان منطقه آزاد ماکو و انتخاب شرکت بیمه امید به عنوان بیمه گر آن سازمان محترم، در جلسه مورخ 24 شهریور ماه در محل سازمان منطقه آزاد ماکو با حضور مدیریت محترم منابع انسانی و مشاور محترم بیمه ای سازمان و همچنین سرپرست اداره بیمه های درمان و ریاست شعبه ماکو شرکت بیمه امید، قرارداد درمان تکمیلی به امضاء طرفین رسید. قرارداد مذکور از ابتدای مهرماه سال جاری به مرحله اجرا در خواهد آمد.

دوشنبه بیست و نهم شهریورماه 1395


«کارگاه آموزشی بیمه های اشخاص ( مورخ 18 و 19 شهریور ) »در اين کارگاه دو روزه كه با حضور مسئولين بخش بيمه هاي اشخاص شركت و کارشناسان بیمه های اشخاص شعب در روز های پنجشنبه و جمعه مورخ هجدهم و نوزدهم شهریور ماه برگزار شد، بررسی فرآیند و شرایط صدور بیمه های درمان و عمر انفرادی مورد بازبینی قرار گرفت. همچنین نحوه رسیدگی به پرونده های خسارت بیمه های درمان و شیوه بررسی و ارزیابی بیمه نامه های عمر انفرادی به منظور بالا بردن اختیارات و توانمندی شعب در این بخش صورت پذیرفت. در پايان ضمن تقدير از تلاشهاي صورت گرفته جهت پيشبرد اهداف شركت در رشته بيمه هاي اشخاص بر لزوم تطبیق ظرفیتها و توانمندی شعب متناسب با شرايط بازار بر مبناي موارد مطرح شده تاكيد شد.

اميد است با حمایت مدیریت ارشد و تغييرات بوجود آمده در سياست شرکت، در آينده اي نه چندان دور شاهد افزايش سهم در بازار بیمه های اشخاص باشيم.

 

دوشنبه بیست و نهم شهریورماه 1395


«نشست هم انديشي مديران بخش بيمه هاي اشخاص شركت و نمايندگان منتخب شعب »در اين گردهمايي يك روزه كه با حضور مسئولين بخش بيمه هاي اشخاص شركت و نمايندگان منتخب شعب مورخ 1395/06/04 برگزار شد، بررسي آخرين تغييرات و راهكارهاي افزايش فروش بيمه هاي عمر مورد بحث و بررسي قرارگرفت. در پايان ضمن تقدير از تلاشهاي صورت گرفته جهت پيشبرد اهداف شركت در رشته بيمه هاي عمر بر لزوم طراحي و بكارگيري روش ها و راهكارهاي متناسب با شرايط بازار بر مبناي موارد مطرح شده تاكيد شد. اميد است با عزم جدي اين شركت و اعمال تغييرات سياست گذاري در زمينه طراحي محصولات جديد و فروش بيمه هاي عمر در آينده اي نه چندان دور افزايش سهم در بازار را شاهد باشيم .

سه شنبه نهم مردادماه 1395


«اطلاعیه اعطای نمایندگی »


بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت بیمه امید در راستای تکمیل و گسترش شبکه فروش در حوزه فعالیت این شرکت اقدام به جذب نماینده می نماید، لذا از کلیه ی متقاضیان دعوت به عمل می آید تا ضمن مطالعه ی شرایط اخذ نمایندگی در سایت رسمی شرکت نسبت به تکمیل فرم درخواست نمایندگی اقدام و برای انجام امور اداری به شعب شرکت بیمه امید مراجعه نمایند
بیمه امید
در صورت نیاز با شماره تلفن 88915813 داخلی 101 (امور شعب و نمایندگان) تماس حاصل فرمایید.

یکشنبه سوم مردادماه 1395


««نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری »حضور مدیران ستادی در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری-صنعتی

دوشنبه دهم خردادماه 1395